HAKKIMIZDA

Işık Ambalaj ve İzolasyon San.Tic.Ltd.Şti. olarak 2004 yılından bu yana pe köpük be balonlu naylon ambalaj ürünlerinin tasarımı ve satışı ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermekteyiz. Sektörde tecrübeli , genç ve dinamik kadromuzla 7/24 hizmetteyiz.Bizim için çalışma saati yoktur. Önemli olan müşterinin ihtiyacı olan ürünlerin zamanında yetişmesidir.

PE Köpük ve Balonlu Naylon ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Son yılların popüler ambalaj ürünleri olan pe köpük profilleri, firmaların kullanımına uygun ölçü ve renklerde tasarlanarak üretilmektedir. Ambalaj profillerinin kullanımıyla müşterilerimiz ürünlerini “0” (sıfır) hasarla dünyanın her yerine sevk edebilmektedir. Eski tip ambalajlamaya göre biraz daha pahalı olmasısebebiyle ambalaj profillerine geçiş kolay olmamaktadır.

Ancak profesyonel düşünen firmalarımız ambalajlamaya ayıracağı bütçe ile kazançlarının gel-me-yecek iade ürünlerle ne kadar kazançlı olduklarını görmüşlerdir.

PE Köpük torba çeşitliği bakımından sektörümüzde nadir firmalardan biriyiz. İstenilen ebatta ,baskılı-baskısız, delikli-deliksiz pe köpük torba imalatımızıdır. Bunlarla birlikte sektörün balonlu naylon torba ihtiyaçlarını da önemli ölçüde karşılamaktayız. Ambalaj profilleri ile birlikte pe köpük laminasyonlu ürünler, balonlu naylon çeşitleri ana ürünlerimizidir.

Müşterilerimizin kullanımına en uygun, ürünlerini en iyi şekilde ambalajlayıp sevk edebilecekleri ambalaj ürünlerini sağlamak asli görevimiz olmuştur. Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünün tespitini ve tasarımını yapmaktan hiçbir zaman geri durmadık. Tavrımız, yaklaşımımız, çalışma politikamız ve ürettiğimiz çözümler müşterilerimiz tarafından hep ödüllendirilmiştir. Hizmet önceliğimiz ve hizmet kalitemizle müşterilerimiz tarafından vazgeçilmez olmuşuzdur.

Müşteri üründen önce ürünün ambalajı ile tanışmaktadır. Bu sebeple kalite bizim için çok önemlidir. Kaliteli ambalaj malzemesi ürünün en iyi giysisidir. ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ile ürün ve hizmet kalitemiz taçlandırılmıştır. Yolumuza durmadan, güvenle, umutla ve çalışarak devam edeceğiz.